Podkaszarka GARDENA ComfortCut 550/28 9872-20 (9872-20)
Zdjęcia 11 |
GARDENA ComfortCut 550/28 9872-20
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:550 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:28 cm
Waga:2.8 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ComfortCut 550/28 9872-20
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ComfortCut 550/28 9872-20
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podkaszarka żyłkowa Gardena ComfortCut 550/28 09872-20 | 406 zł |
Podkaszarka elektryczna GARDENA ComfortCut 550/28 | 400 zł |
Gardena Comfortcut 550/28 550w Electric Trimmer Posrebrzany 09872-20 | 369 zł |
Gardena Podkaszarka ComfortCut 550/28 (09872-20) | 346 zł |
Podkaszarka elektryczna GARDENA ComfortCut 550/28 09872-20 | 400 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →