Kosiarka GARDENA Classic 400C 4022-20
Zdjęcia 5 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Kup GARDENA Classic 400C 4022-20
Kosiarka ręczna Gardena 400C (4022-20) | 740 zł |
Gardena 400 C Comfort Reel Lawnmower Posrebrzany 04022-20 | 661 zł |
GARDENA Kosiarka bębnowa Comfort 400 C, 250 m² 4022-20 | 710 zł |
Kosiarka ręczna Gardena 400 C | 665 zł |
Gładki trawnik z jednego przejazdu
Kosiarka mechaniczna niemieckiego producenta Gardena Classic 400C 4022-20 to wydajna technika ogrodnicza do koszenia trawy w pobliżu domu. Model przeznaczony jest do produktywnej pracy na zielonym trawniku angielskim o powierzchni do 250 m2, który zapewnia bęben wrzecionowy z pokryciem trawy 40 cm. Podczas pracy obracające się noże cylindra tnącego wykonane z wysokiej jakości hartowana stal, zabezpieczona stalowym pokładem, chwyta i podnosi trawę, która w kontakcie ze stałym przeciwnożem jest starannie odcinana. Po jednym przejeździe kosiarki pozostaje równy pas trawnika.
Uchwyt do wszystkich rozmiarów
Wysokość koszenia można ustawić według własnego uznania, ustalając za pomocą 4-stopniowego regulatora następujące wartości: 12, 22, 32 lub 42 mm. Praktyka pokazała, że niezależnie od wysokości koszenia narzędzie ogrodnicze zapewnia płynne strzyżenie trawy do ok. 15 cm wysokości Ograniczenie wynika z faktu, że mechanizm bębna nie chwyta, ale zgniata wyższe łodygi. Dlatego dla najlepszej jakości trawnika i uzyskania efektywnego rezultatu, trawę należy kosić regularnie, pozostawiając krótkiego „bobra”. Model ten wyróżnia składana regulowana rączka, w której uchwyt wykonany jest z matowej powłoki z tworzywa sztucznego. Ergonomiczna konstrukcja rękojeści pozwala na precyzyjne dopasowanie wysokości chwytu do wzrostu użytkownika, ułatwiając obsługę maszyny. Podczas przechowywania uchwyt można odpiąć, dzięki czemu urządzenie zajmuje mniej miejsca. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w deflektor wyrzutu trawy, który zmniejsza stopień rozrzutu trawy na wylocie. A zakup uniwersalnego kosza na trawę całkowicie rozwiąże problem czystości trawnika. Niestety drobne zmiany w konstrukcji znacząco podniosły cenę w porównaniu do podstawowego modelu Gardena Classic 400 4018-20.
- Dodatkowy deflektor
- Zalecana powierzchnia - 250 m²
- Model 400 - wyposażenie podstawowe
- Model 400 C - wyposażony w dodatkowy deflektor, gumowane uchwyty