Pistolet / Lanca zraszająca GARDENA Classic Water Sprayer 18311-20
Zdjęcia 6 |
GARDENA Classic Water Sprayer 18311-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Classic Water Sprayer 18311-20
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet zraszający GARDENA Classic 18311-20 | 70 zł |
Przyłącze Gardena Classic pistolet 18311-20 DO-NO-ZES-GER-371 | 70 zł |
Pistolet zraszający GARDENA Classic 18311-20 | 70 zł |
Pistolet zraszający Classic | 93 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →