Nożyce ogrodowe GARDENA Classic 8730-20
GARDENA Classic 8730-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Classic 8730-20
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Nożyce do Trawy Niebieski 395x133x3 cm G8730-20 | 59 zł |
Gardena Classic do trawy 08730-20 DO-NO-NOZ-GER-010 | 55 zł |
Nożyce do trawy Gardena Classic 08730-20 | 62 zł |
Nożyce do trawy GARDENA 8730-20 | 55 zł |
Nożyce do trawy GARDENA Classic (08730-20) | 62 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →