Садові ножиці GARDENA Classic 8730-20
GARDENA Classic 8730-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Classic 8730-20
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Nożyce do Trawy Niebieski 395x133x3 cm G8730-20 | 59 zł |
Nożyce do trawy Gardena Classic 08730-20 | 62 zł |
Nożyce do trawy GARDENA 8730-20 | 55 zł |
Gardena Classic do trawy 08730-20 DO-NO-NOZ-GER-010 | 55 zł |
Nożyce do trawy GARDENA 8730-20 | 55 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →