Pistolet / Lanca zraszająca GARDENA Comfort Cleaning Sprayer 18323-20
Zdjęcia 9 |
GARDENA Comfort Cleaning Sprayer 18323-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Comfort Cleaning Sprayer 18323-20
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Comfort pistolet zraszający do czyszczenia zraszacz ogrodowy do op | 90 zł |
Gardena 18323-20 Irrigation Gun Pomarańczowy 18323-20-UNIT | 84 zł |
Gardena Pistolet zraszający Comfort (18323-20) | 97 zł |
GARDENA Comfort pistolet zraszający z miękkim strumieniem wody | 92 zł |
Pistolet zraszający z okrągłą głowicą Gardena Comfort 18323-20 | 90 zł |
Zraszacz pistoletowy do nawadniania ogrodu Gardena Premium 18323-20 | 93 zł |
Gardena Pistolet zraszający Comfort (18323-20) | 90 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →