Podkaszarka GARDENA EasyCut 450/25 9870-20 (9870-20)
Zdjęcia 11 |
GARDENA EasyCut 450/25 9870-20
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:450 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:25 cm
Waga:2.6 kg
Regulacja pochylenia głowicy koszącej.
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EasyCut 450/25 9870-20
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA EasyCut 450/25 9870-20
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podkaszarka żyłkowa Gardena EasyCut 450/25 9870-20 09870-20 | 315 zł |
Podkaszarka elektryczna GARDENA EasyCut 450/25 9870-20 | 380 zł |
Gardena Easycut 450/25 450w Electric Trimmer Posrebrzany 09870-20 | 288 zł |
Gardena Podkaszarka elektryczna EasyCut 450/25 (09870-20) | 270 zł |
Podkaszarka elektryczna GARDENA EasyCut 450/25 9870-20 967981101 | 289 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →