Kosiarka GARDENA PowerMax 1800/42 5042-20
Zdjęcia 11 |
Mocna i zwrotna czterokołowa, bez własnego napędu kosiarka elektryczna z obrotowym nożem i zasilaniem sieciowym. Zaprojektowany do obsługi płaskiego obszaru o powierzchni 100-800 m². Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej półki cenowej próbki z 2018 roku, przeznaczony do aktywnego użytku domowego i profesjonalnego. Nadaje się do rozwiązywania niektórych lokalnych problemów projektowania krajobrazu.
Charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, w przeciwieństwie do kosiarek benzynowych, nie emituje spalin i może być stosowany w słabo wentylowanych pomieszczeniach. Wyposażony w solidny silnik kolektora, który może zapewnić znaczną moc podczas ciągłej pracy. Znaczny moment napędowy przenoszony jest na stalowe ostrze przez napęd pasowy. Wysokość koszenia w elektrycznej kosiarce GARDENA PowerMax 1800/42 5042-20 można regulować w zakresie od 20 do 60 mm za pomocą pięciostopniowego przełącznika synchronicznego QuickFit. Do zbierania trawy służy sztywny i pojemny plastikowy kosz na trawę o pojemności do 45 litrów wyposażony w pełny wskaźnik. Platforma maszyny wykonana jest z odpornego na uderzenia tworzywa ABS.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Kup GARDENA PowerMax 1800/42 5042-20
Wszystkie ceny 9 →Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 1800/42 1800 W | 1 175 zł |
Gardena Powermax 42/1800 Electric Lawn Mower Posrebrzany 05042-20 | 1 202 zł |
Kosiarka elektryczna Gardena PowerMax 1800/42 (5042-20) | 1 199 zł |
Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 1800/42 1800 W 5042-20 | 1 175 zł |
Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 1800/42 1800 W | 1 175 zł |
Modyfikacje GARDENA PowerMax 1800/42 5042-20
Ceny na GARDENA PowerMax 1800/42 5042-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA PowerMax 1600/37 5037-20 | od 1 022 zł | 6 oferty | ||
GARDENA PowerMax 1800/42 5042-20 | od 1 175 zł | 9 oferty |