Podkaszarka Ryobi OBC-1820B 5133002619
Zdjęcia 9 |
Ryobi OBC-1820B 5133002619
akumulator 1 szt., 4 Ahakumulator brak
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, brak w zestawie
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:30 cm
Trzonek:prosty
Waga:4 kg
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne OBC-1820B 5133002619
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi OBC-1820B 5133002619
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Kosa Akumulatorowa 18 V OBC1820B Podkaszarka Szerokość Koszenia 30 c | 930 zł |
Kosa akumulatorowa RYOBI OBC1820B | 742 zł |
Ryobi OBC1820B DO-EO-POD-RYO-054 | 699 zł |
Kosa akumulatorowa RYOBI OBC1820B | 742 zł |
Kosa akumulatorowa RYOBI OBC1820B 5133002619 | 870 zł |
pokaż 5 ofert
Różnice między modelami:
- Model OBC-1820B - bez akumulatora i ładowarki
- Model RBC-18X20B4 - zawiera akumulator i ładowarkę
Modyfikacje Ryobi OBC-1820B 5133002619
Ceny na Ryobi OBC-1820B 5133002619 |
---|---|---|---|---|
Ryobi RBC-18X20B4F | od 1 080 zł | 6 oferty | ||
Ryobi OBC-1820B 5133002619 | od 699 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →