Szlifierka Ryobi R18AG7-0 (5133002852)
Wideo 7Zdjęcia 5 |
Ryobi R18AG7-0 |
|
Model R18AG7-0 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i torby, a model R18AG7-140S zawiera jeden akumulator (4 Ah), ładowarkę i torbę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18AG7-0
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Bezszczotkowa Szlifierka Kątowa 18 V R18AG7-0 Średnica Tarczy 125 mm | 468 zł |
Ryobi ONE+ 18V R18AG7-0 - bez akumulatora i ładowarki DO-EL-SZL-RYO-035 | 515 zł |
Szlifierka kątowa RYOBI R18AG7-0 | 600 zł |
Szlifierka kątowa RYOBI R18AG7-0 5133002852 | 600 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Ryobi R18AG7-0
Ceny na Ryobi R18AG7-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi R18AG7-0 | od 468 zł | 9 oferty | ||
Ryobi R18AG-120S | od 430 zł | 4 oferty | ||
Ryobi R18AG7-140S | od 930 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →