Болгарка Ryobi RAG800-125G
Фото 5 |
Ryobi RAG800-125G 115 мм / 800 Вт125 мм / 800 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RAG800-125G
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ryobi Rag800-125G Szlifierka Kątowa Zielony 125 mm 5133002491 | 224 zł |
Szlifierka kątowa RYOBI RAG800-125G | 260 zł |
Szlifierka kątowa RYOBI RAG800-125G 5133002491 | 260 zł |
Szlifierka kątowa Ryobi RAG800-125G 800 W 5133002491 | 254 zł |
Szlifierka kątowa 125mm RAG800-125G RYOBI | 411 zł |
Модификації Ryobi RAG800-125G
Ціни на Ryobi RAG800-125G |
---|---|---|---|---|
Ryobi RAG800-115G | від 250 zł | 4 пропозиції | ||
Ryobi RAG800-125G | від 224 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →