Podkaszarka Ryobi RY-36LT33A-0 (5133004544)
Zdjęcia 10 |
Ryobi RY-36LT33A-0
akumulator 1 szt., 2 Ahakumulator brak
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:36 V, brak w zestawie
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:33 cm
Waga:2.8 kg
Silnik bezszczotkowy.
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RY-36LT33A-0
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RY-36LT33A-0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi RY36LT33A-0 DO-EO-POD-RYO-104 | 479 zł |
Podkaszarka akumulatorowa MAX POWER 36V, szerokość koszenia 28/33 cm 51330 | 519 zł |
Podkaszarka akumulatorowa Ryobi RY36LT33A-0 5133004544 | 509 zł |
Podkaszarka akumulatorowa MAX POWER 36V, szerokość koszenia 28/33 cm | 519 zł |
Modyfikacje Ryobi RY-36LT33A-0
Ceny na Ryobi RY-36LT33A-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi RY-36LT33A-120 | od 963 zł | 3 oferty | ||
Ryobi RY-36LT33A-0 | od 479 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →