Piła łańcuchowa Ryobi RY36CSX35A-0 (5133004595)
Zdjęcia 5 |
Ryobi RY36CSX35A-0 akum. 1 szt. 5 Ah akum. brak |
|
Model RY36CSX35A-0 jest dostarczany bez akcesoriów, model RY36CSX35A-150 zawiera jeden akumulator (5 Ah) i ładowarkę, model RY36CSX35A-160 zawiera jeden akumulator (6 Ah) i ładowarkę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RY36CSX35A-0
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła akumulatorowa RYOBI RY36CSX35A-0 | 940 zł |
Bezszczotkowa pilarka łańcuchowa 36 V, prowadnica 35 cm 5133004595 | 999 zł |
Piła akumulatorowa RYOBI RY36CSX35A-0 5133004595 | 940 zł |
Piła akumulatorowa RYOBI RY36CSX35A-0 | 940 zł |
Pilarka akumulatorowa łańcuchowa Ryobi RY36CSX35A-0 (bezszczotkowa) 513300 | 979 zł |
Bezszczotkowa pilarka łańcuchowa 36 V, prowadnica 35 cm | 999 zł |
Modyfikacje Ryobi RY36CSX35A-0
Ceny na Ryobi RY36CSX35A-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi RY36CSX35A-150 | od 1 861 zł | 4 oferty | ||
Ryobi RY36CSX35A-0 | od 940 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →