Piła łańcuchowa Ryobi RCS18X3050F (5133003830)
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Ryobi RCS18X3050F akum. 1 szt. 5 Ah akum. brak |
|
Lekka waga. Silnik bezszczotkowy. Bezkluczowe napinanie łańcucha. Bezkluczowa wymiana ostrza. Kierownica i łańcuch Oregon.
Model OCS1830 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, natomiast model RCS18X3050F jest dostarczany z jednym akumulatorem (5 Ah) i ładowarką.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RCS18X3050F
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła akumulatorowa RYOBI ONE+ RCS18X3050F | 1 160 zł |
Piła akumulatorowa RYOBI ONE+ RCS18X3050F 5133003830 | 1 160 zł |
Piła akumulatorowa RYOBI ONE+ RCS18X3050F | 1 160 zł |
Ryobi Piła Pilarka Łańcuchowa Gałęziówka Akumulat 18V 30cm RCS18X3050F +5A | 1 066 zł |
Pilarka akumulatorowa łańcuchowa Ryobi RCS18X3050F (+ akumulator 5 Ah + ła | 1 126 zł |
PILARKA ŁAŃCUCHOWA AKUM. RCS18X3050F 30CM 18V 1*5.0AH ONE+ | 1 216 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Ryobi RCS18X3050F
Ceny na Ryobi RCS18X3050F |
---|---|---|---|---|
Ryobi RCS18X3050F | od 1 066 zł | 6 oferty | ||
Ryobi OCS1830 | od 714 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →