Piła szablasta Ryobi RRS-1801M (5133001162)
Zdjęcia 6 |
Ryobi RRS-1801M akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Akumulatorowa piła szablasta klasy gospodarstwa domowego. Może być stosowany do prac domowych i stosunkowo prostych prac budowlanych. Moc narzędzia wystarcza do cięcia drewna o grubości do 180 mm. W zestawie znajduje się jeden brzeszczot do obróbki drewna. Wszystkie brzeszczoty z chwytem L pasują do tego narzędzia. Bezkluczowy uchwyt wiertarski, w który wyposażona jest piła szablasta Ryobi RRS-1801M, pozwala na wymianę osprzętu tnącego bez użycia narzędzi (a klucz dołączony do pilarki elektrycznej służy do regulacji podpory). W tej konfiguracji narzędzie jest dostarczane bez akumulatora i ładowarki. Piła współpracuje z akumulatorami systemu Ryobi ONE+ od 2Ah do 9Ah.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Kup Ryobi RRS-1801M
Wszystkie ceny 11 →Ryobi RRS1801M 5133001162 Akumulatorowa Piła Szablasta 18 V Długość Skoku | 250 zł |
Ryobi One+ RRS1801M | 338 zł |
Akumulatorowa Piła Szablasta Rrs1801M 18V 0*Ah One+ | 354 zł |
Ryobi ONE+ 18V RRS1801M - bez akumulatora i ładowarki DO-EL-PIL-RYO-008 | 322 zł |
Piła szablasta RYOBI RRS1801M | 300 zł |
Budżetowa piła akumulatorowa z systemem antywibracyjnym
Pilarka akumulatorowa Ryobi RRS-1801M to niedroga opcja do użytku domowego. Cechą szczególną modelu jest poprzeczny układ silnika, dzięki czemu jest on bardziej kompaktowy i łatwiejszy do wyważenia. Waga bez akumulatora wynosi tylko 1,9 kg. Kluczową zaletą jest system antywibracyjny, który redukuje wstrząsy i wibracje podczas pracy z twardymi materiałami, co znacznie zmniejsza obciążenie dłoni użytkownika.
Praktyczność i łatwość użycia
Model wyposażony jest w wygodny mechanizm wymiany brzeszczotów: dźwignia zaciskowa pozwala na szybką wymianę brzeszczotów bez dodatkowych narzędzi. Warto jednak zwrócić uwagę na lekki luz pilnika w uchwycie. W zestawie znajduje się jedna uniwersalna brzeszczot, odpowiednia do pracy z różnymi materiałami. Brak akumulatora i ładowarki w zestawie pozwala na wykorzystanie istniejących akumulatorów systemu Ryobi ONE+.
Idealny do użytku domowego
Chociaż Ryobi RRS-1801M ma wystarczającą moc do różnorodnych zadań domowych, jego przycisk bezpieczeństwa jest niewygodnie umiejscowiony, co może powodować zmęczenie podczas długotrwałego użytkowania. Model ten polecany jest do lekkich zastosowań w domu, ogrodzie czy warsztacie. W przypadku bardziej profesjonalnych zadań lepiej rozważyć specjalistyczne narzędzia.
- Model RRS-1801M - dostarczany bez akumulatora i ładowarki
- Model RRS-18ELKL25S - zawiera 1 akumulator (2,5 Ah) i ładowarkę
Modyfikacje Ryobi RRS-1801M
Ceny na Ryobi RRS-1801M |
---|---|---|---|---|
Ryobi RRS1801-L20G | od 1 123 zł | 1 oferta | ||
Ryobi RRS-1801M | od 250 zł | 11 oferty |