Piła tarczowa Ryobi RTS-1800EFG
Zdjęcia 3 |
Ryobi RTS-1800EFG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RTS-1800EFG
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pilarka stołowa RYOBI RTS1800EF-G | 1 650 zł |
Pilarka stołowa Ryobi RTS1800EF-G (+ stojak) 5133002025 | 1 616 zł |
Pilarka stołowa RYOBI RTS1800EF-G 5133002025 | 1 650 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model RTS-1800G - bez łóżka
- Model RTS-1800ESG - łóżko stałe
- Model RTS-1800SG - zdejmowane łóżko
- Model RTS-1800EFG - łóżko stałe z kołami
Modyfikacje Ryobi RTS-1800EFG
Ceny na Ryobi RTS-1800EFG |
---|---|---|---|---|
Ryobi RTS-1800G | od 1 175 zł | 5 oferty | ||
Ryobi RTS-1800EFG | od 1 616 zł | 4 oferty | ||
Ryobi RTS-1800ESG | od 2 374 zł | 1 oferta | ||
Ryobi RTS-1800SG | od 1 133 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →