Piła tarczowa Ryobi RCS-1600K (5133002895)
Zdjęcia 6 |
Ryobi RCS-1600K bez autobusuwalizka (torba), bez autobusu |
|
Model RCS-1600PG jest dostarczany bez magistrali i walizki, model RCS-1600K jest dostarczany z walizką, bez magistrali, model RCS-1600K2B jest dostarczany z walizką, 2 dyskami, ale bez magistrali, a RCS- Zestaw 1600KSR zawiera zarówno magistralę, jak i obudowę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RCS-1600K
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi 5133002779 ręczna pilarka tarczowa 1600 W RCS1600-K uniwersalne przy | 688 zł |
Pilarka tarczowa RYOBI RCS1600-K | 711 zł |
Pilarka tarczowa RYOBI RCS 1600-K | 600 zł |
Pilarka tarczowa RYOBI RCS1600-K | 711 zł |
Pilarka tarczowa Ryobi RCS1600-K (+ walizka) 5133002779 | 636 zł |
Pilarka tarczowa RYOBI RCS1600-K 5133002779 | 711 zł |
PILARKA TARCZOWA RCS1600-K 1600W | 695 zł |
Modyfikacje Ryobi RCS-1600K
Ceny na Ryobi RCS-1600K |
---|---|---|---|---|
Ryobi RCS-1600PG | od 678 zł | 1 oferta | ||
Ryobi RCS-1600K | od 600 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →