Podkaszarka Ryobi RLT-183220S (5133003707)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Ryobi RLT-183220S
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, 2 Ah, 1 szt.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:30 cm
Waga:2.3 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RLT-183220S
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RLT-183220S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi- obcinacz krawędziowy/garderoba 18V ONE - 25/30 cm - Dostarczany z 1 | 499 zł |
Podkaszarka akumulatorowa RYOBI RLT183220S | 499 zł |
Podkaszarka akumulatorowa RYOBI RLT183220S | 499 zł |
Wideo recenzje
Różnice w modelach:
- Model OLT-1832 - bez akumulatora i ładowania
- Model RLT-183220S - zawiera akumulator 2,0 Ah i ładowarkę
- Model RLT-183225F — zawiera akumulator 2,5 Ah i ładowarkę
- Model RLT-1832133HS - zawiera 2 akumulatory 1,3 Ah i ładowanie
Modyfikacje Ryobi RLT-183220S
Ceny na Ryobi RLT-183220S |
---|---|---|---|---|
Ryobi RLT-183220S | od 499 zł | 4 oferty | ||
Ryobi RLT-183225F | od 616 zł | 8 oferty | ||
Ryobi RLT183222S | od 679 zł | 5 oferty | ||
Ryobi OLT-1832 | od 259 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →