Kosiarka automatyczna GARDENA Sileno minimo 250 15201-32
Wideo 2Zdjęcia 10 |
GARDENA Sileno minimo 250 15201-32
250 м²500 м²
Silnik:elektryczny (akumulator)
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:16 cm
Wysokość koszenia:od 20 mm, do 45 mm
Waga:6.1 kg
Czujnik temperatury pozwala na takie ustawienie kosiarki, aby nie kosiła przy temperaturach poniżej 5°C
Model GARDENA Sileno minimo 250
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Sileno minimo 250 15201-32
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Sileno minimo 250 15201-32
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robot koszący Gardena Sileno minimo 250 15201-32 DO-EO-KOS-GER-049 | 2 899 zł |
Robot koszący GARDENA Sileno Minimo 250 15201-32 sterowanie Bluetooth | 3 500 zł |
Robot koszący Gardena Sileno minimo 250 (15201-20) | 3 389 zł |
Gardena Sileno Minimo 250 Qm Robotic Lawn Mower Czarny 15201-20 | 3 354 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje GARDENA Sileno minimo 250 15201-32
Ceny na GARDENA Sileno minimo 250 15201-32 |
---|---|---|---|---|
GARDENA Sileno minimo 250 15201-32 | od 2 599 zł | 11 oferty | ||
GARDENA Sileno minimo 500 15202-32 | od 3 243 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →