Podkaszarka Greenworks GD60LT 2103207
Greenworks GD60LT 2103207
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:60 V, brak w zestawie
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:40 cm
Trzonek:prosty
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GD60LT 2103207
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Greenworks 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Greenworks.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Greenworks GD60LT 2103207
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Greenworks Tools 01-00002108307 GD60LT trymer strunowy 60 V 01-00000210830 | 827 zł |
60V Podkaszarka (silnik bezszczotkowy) GREENWORKS Urządzenie (GD60LT) | 869 zł |
Greenworks Kosa / Podkaszarka akumulatorowa (Silnik bezszczotkowy) GD60LT | 1 044 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →