Podkaszarka Fieldmann FZS 2050-E
Fieldmann FZS 2050-E
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:1400 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:42 cm
Trzonek:prosty
Waga:6 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne FZS 2050-E
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FZS 2050-E
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podkaszarka elektryczna FIELDMANN FZS 2050-E | 400 zł |
Fieldmann, Kosa elektryczna, FZS 2050 E, 1400W, 420mm | 399 zł |
Fieldmann FZS 2050-E Elektryczna kosiarka żyłkowa | 399 zł |
Fieldmann FZS 2050-E | 398 zł |
Elektryczna kosiarka żyłkowa Fieldmann FZS2050-E 1400 W | 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →