Тример Fieldmann FZS 2050-E
Fieldmann FZS 2050-E
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:1400 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42 см
Тип штанги:пряма
Вага:6 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики FZS 2050-E
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fieldmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fieldmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fieldmann FZS 2050-E
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Podkaszarka elektryczna FIELDMANN FZS 2050-E | 400 zł |
Fieldmann, Kosa elektryczna, FZS 2050 E, 1400W, 420mm | 399 zł |
Fieldmann FZS 2050-E Elektryczna kosiarka żyłkowa | 399 zł |
Fieldmann FZS 2050-E | 398 zł |
Elektryczna kosiarka żyłkowa Fieldmann FZS2050-E 1400 W | 399 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →