Kosiarka NAC LB-2B40-40-2x20V
Zdjęcia 15 |
NAC LB-2B40-40-2x20V
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:20 V, 4 Ah, 2 szt.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:40 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 75 mm
Pojemnik na trawę:40 l
Waga:18.6 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LB-2B40-40-2x20V
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC LB-2B40-40-2x20V
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NAC LB-2B40-40-2x20V DO-EO-KOS-NAC-075 | 1 359 zł |
Kosiarka akumulatorowa NAC LB-2B40-40-2X20V | 1 359 zł |
Nac Kosiarka aku.indukcyjna 2x20v 2x4ah 40cm | 1 382 zł |
Kosiarka akumulatorowa NAC LB-2B40-40-2X20V | 1 359 zł |
Kosiarka akumulatorowa NAC LB-2B40-40-2x20V | 1 359 zł |
NAC Kosiarka akumulatorowa LB-2B40-40-2x20v Kupuj TANIEJ u nas - (22)266 8 | 1 405 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →