Podkaszarka NAC BP540-30B-V
NAC BP540-30B-V
Silnik:benzynowy
Moc:2200 W, 3 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:42 cm
Trzonek:prosty
Waga:7.6 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BP540-30B-V
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC BP540-30B-V
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podkaszarka spalinowa NAC BP540-30B-V | 590 zł |
Kosa spalinowa NAC BP540-30B-V | 700 zł |
KOSA SPALINOWA NAC BP540-30B-V 3 KM TARCZA+ŻYŁKA | 590 zł |
Kosa spalinowa NAC BP540-30B-V | 700 zł |
Kosa spalinowa NAC BP540-30B-V BP540-30B -V | 610 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →