Kosiarka automatyczna NAC RLM800-NG
Wideo 4Zdjęcia 19 |
NAC RLM800-NG
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:28 V, 2 Ah
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:18 cm
Wysokość koszenia:od 20 mm, do 60 mm
Waga:8.3 kg
W komplecie z przewodem ograniczającym (100 m) oraz zaciskami (150 szt.)
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RLM800-NG
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC RLM800-NG
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robot koszący NAC RLM800-NG | 1 700 zł |
NAC ROBOT KOSZĄCY KOSIARKA AUTOMATYCZNA RLM800-NG | 1 557 zł |
Nac Robot samojezdny rlm800-ng | 2 105 zł |
Robot koszący NAC RLM800-NG | 1 700 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →