Wielofunkcyjna kosa spalinowa NAC PHCBE90-CH
Zdjęcia 7 |
NAC PHCBE90-CH
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:900 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:35 cm
Trzonek:prosty
Waga:9 kg
W zestawie 4 nasadki: szpula na żyłkę, nóż z ostrzem, brzeszczot (24 cm) i kosa do zarośli (41 cm)
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PHCBE90-CH
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC PHCBE90-CH
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kosa elektryczna NAC PHCBE90-CH + nożyce do żywopłotu + piła | 800 zł |
Nac Nac Kosa kombi elektryczna 900w + nożyce + piła | 721 zł |
NAC Kosa wielofunkcyjna 900W (PHCBE90-CH) | 693 zł |
Kosa elektryczna NAC PHCBE90-CH + nożyce do żywopłotu + piła | 719 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →