Podkaszarka NAC BP520-30KA-T
NAC BP520-30KA-T
Silnik:benzynowy
Moc:2200 W, 3 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:41 cm
Trzonek:prosty
Waga:8.6 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BP520-30KA-T
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC BP520-30KA-T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KOSA SPALINOWA NAC BP520-30KA-T 3 KM TARCZA + ŻYŁKA WERSJA QUALITY MOCNA | 661 zł |
Nac Kosa spalinowa 52cc 2,7nm system antywibracyjny | 700 zł |
NAC Kosa spalinowa 3KM wał dzielony system antywibracyjny (BP520-30KA-T) | 654 zł |
Podkaszarka spalinowa NAC BP520-30KA-T | 650 zł |
Kosa spalinowa NAC BP520-30KA-T 2.2kW 51.7cm3 | 699 zł |
Kosa Spalinowa 51,7cc - BP520-30KA-T | 689 zł |
NAC BP520-30KA-T | 650 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →