Kosiarka automatyczna NAC RLM1500G2-NG
Wideo 2Zdjęcia 10 |
NAC RLM1500G2-NG
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:28 V, 4 Ah
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:24 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 65 mm
Waga:10.93 kg
W komplecie z przewodem ograniczającym (100 m) oraz zaciskami (150 szt.)
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RLM1500G2-NG
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC RLM1500G2-NG
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robot koszący NAC RLM1500G2-NG | 2 500 zł |
NAC ROBOT Kosiarka AUTOMATYCZNA 1500m2 INDUKCYJNY | 2 199 zł |
Robot koszący NAC RLM1500G2-NG | 2 697 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →