Газонокосарка NAC LE14-34-PI-G
Фото 6 |
NAC LE14-34-PI-G
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:1400 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:34 см
Висота косіння:від 20 мм, до 60 мм
Травозбірник:40 л
Вага:15 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики LE14-34-PI-G
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NAC LE14-34-PI-G
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kosiarka elektryczna NAC LE14-34-PI-G 1400W | 670 zł |
Nac Nac Kosiarka elektryczna 1400w 34 cm silnik indukcyjny | 660 zł |
Kosiarka elektryczna NAC LE14-34-PI-G z silnikiem indukcyjnym 1400W + funk | 649 zł |
Модификації NAC LE14-34-PI-G
Ціни на NAC LE14-34-PI-G |
---|---|---|---|---|
NAC LE14-34-PI-G | від 649 zł | 6 пропозицій | ||
NAC LE16-38-PI-G | від 689 zł | 6 пропозицій | ||
NAC LE18-42-PI-G | від 739 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →