Podkaszarka NAC BP517-20-V
Zdjęcia 9 |
NAC BP517-20-V
735 W1470 W
Silnik:benzynowy
Moc:1470 W, 2 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:42 cm
Trzonek:prosty
Waga:7.4 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BP517-20-V
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC BP517-20-V
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kosa spalinowa NAC BP517-20B-V | 680 zł |
Nac Kosa spalinowa 51,7cc 2,22nm | 598 zł |
Kosa spalinowa NAC BP517-20B-V | 549 zł |
NAC Kosa spalinowa 2.0KM (BP517-20B-V ) | 513 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje NAC BP517-20-V
Ceny na NAC BP517-20-V |
---|---|---|---|---|
NAC BP254-10-V | od 590 zł | 2 oferty | ||
NAC BP517-20-V | od 513 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →