Kosiarka automatyczna NAC RLM800-DY
Wideo 1Zdjęcia 6 |
NAC RLM800-DY
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:20 V, 2.5 Ah
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:18 cm
Wysokość koszenia:od 20 mm, do 60 mm
Waga:7.9 kg
W komplecie z przewodem ograniczającym (180 m) oraz zaciskami (240 szt.)
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RLM800-DY
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC RLM800-DY
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NAC RLM800-DY kosiarka NAC maksymalna powierzchnia robocza 800 m2 sterowan | 2 936 zł |
Robot koszący RLM800-DY NAC | 2 799 zł |
Robot koszący NAC RLM800-DY sterowanie Bluetooth | 2 200 zł |
Nac Robot samojezdny rlm800-dy | 2 612 zł |
Robot koszący NAC RLM800-DY sterowanie Bluetooth | 2 200 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje NAC RLM800-DY
Ceny na NAC RLM800-DY |
---|---|---|---|---|
NAC RLM800-DY | od 2 200 zł | 8 oferty | ||
NAC RLM1000-DY | od 2 794 zł | 8 oferty | ||
NAC RLM1500-DY | od 3 039 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →