Podkaszarka NAC BP427-17KA-T
Zdjęcia 4 |
NAC BP427-17KA-T
Silnik:benzynowy
Moc:1250 W, 1.7 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:41 cm
Trzonek:prosty
Waga:8.5 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BP427-17KA-T
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC BP427-17KA-T
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podkaszarka spalinowa NAC BP427-17KA-T | 649 zł |
Kosa spalinowa NAC BP427-17KA-T | 649 zł |
Nac Kosa spalinowa 42,7cc 1,8nm system antywibracyjny | 660 zł |
Kosa spalinowa NAC BP427-17KA-T | 649 zł |
NAC Kosa spalinowa 1,7KM/1,25KW system antywibracyjny (BP427-17KA-T) | 649 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →