Podkaszarka AL-KO BC 330 B (113758)
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Uniwersalna, domowa kosa spalinowa przeznaczona do koszenia trawy i usuwania niepożądanej roślinności o grubych i twardych pędach (duże chwasty, zarośla, pędy młodych drzew itp.). Wykaszarka AL-KO BC 330 B wyposażona jest w silnik 2-suwowy o mocy 1,2 KM. o pojemności roboczej 33 cm3 i zbiorniku gazu na 0,8 litra paliwa. Silnik uruchamiany jest za pomocą rozrusznika wyciąganego. W zestawie znajdują się dwie nakładki robocze: stalowy nóż z 3 ostrzami (średnica 25 cm) oraz kołowrotek z żyłką 2,4 mm (szerokość cięcia 41 cm). Konstrukcja kołowrotka umożliwia nawijanie żyłki bez konieczności otwierania szpuli. Podawanie żyłki odbywa się półautomatycznie (po dotknięciu szpuli o podłoże). Uchwyt rowerowy zapewnia precyzyjne ruchy podczas pracy, a pasek na ramię pozwala odciążyć ręce i przenieść ciężar narzędzia (7,3 kg) na ramiona.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AL-KO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AL-KO.
Modyfikacje AL-KO BC 330 B
Ceny na AL-KO BC 330 B |
---|---|---|---|---|
AL-KO BC 330 B | od 759 zł | 2 oferty | ||
AL-KO BC 400 B | od 854 zł | 4 oferty | ||
AL-KO BC 500 B | od 873 zł | 3 oferty |