Kosiarka NAC LS46-450E-HSDS-JR
Zdjęcia 6 |
NAC LS46-450E-HSDS-JR
Silnik:benzynowy
Moc:1820 W, 2.5 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:46 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 75 mm
Pojemnik na trawę:60 l
Waga:27.1 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LS46-450E-HSDS-JR
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC LS46-450E-HSDS-JR
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kosiarka spalinowa NAC LS46-450E-HSDS-JR Briggs&Stratton 450E z napędem | 1 650 zł |
Nac Kosiarka spal. napęd b&s 125cc ls46-450e-hsds-jr | 1 622 zł |
Kosiarka spalinowa NAC LS46-450E-HSDS-JR | 1 569 zł |
Kosiarka spalinowa NAC LS46-450E-HSDS-JR z napędem i silnikiem Briggs& | 1 569 zł |
NAC Kosiarka spalinowa z napędem LS46-450E-HSDS-JR z silnikiem 125cc Brigg | 1 569 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →