Podkaszarka NAC TB-B20-LI-20V
Zdjęcia 12 |
NAC TB-B20-LI-20V
2022 rokteleskopowy trzonek
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:20 V, 2 Ah, 1 szt.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:28 cm
Waga:2.8 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TB-B20-LI-20V
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC TB-B20-LI-20V
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podkaszarka akumulatorowa NAC TB-B20-LI-20V | 490 zł |
Nac Podkaszarka akumulatorowa 20v 28cm 1x2,0ah | 451 zł |
Podkaszarka akumulatorowa NAC TB-B20-LI-20V | 449 zł |
NAC NAC TB-B20-LI-20V | 416 zł |
Podkaszarka Akumulatorowa Nac 20V 28cm Koszenie krawędzi +aku 2Ah Ładowark | 439 zł |
NAC Podkaszarka akumulatorowa 20V TB-B20-LI-20V | 439 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →