Podkaszarka NAC BP620-38KA-T
Wideo 2Zdjęcia 10 |
NAC BP620-38KA-T
Silnik:benzynowy
Moc:2600 W, 3.8 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:42 cm
Trzonek:prosty
Waga:9.5 kg
System antywibracyjny
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BP620-38KA-T
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC BP620-38KA-T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nac Kosa spalinowa 62cc 3,5nm system antywibracyjny | 875 zł |
Nac Profesjonalna Kosa spalinowa 3,8KM BP620-38KA | 859 zł |
Kosa spalinowa NAC BP620-38KA-T, 3,8 KM | 815 zł |
Kosa spalinowa NAC BP620-38KA-T 2.6kW 62cm3 | 799 zł |
Wydajna kosa spalinowa NAC BP620-38KA-T 62 cm3 + głowica żyłkowa + szelki | 859 zł |
NAC BP620-38KA-T | 825 zł |
Kosa spalinowa NAC BP620-38KA-T Kupuj TANIEJ u nas - (22)266 82 20 Zaprasz | 825 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →