Olej silnikowy STIHL HP 2T 1 l (07813198410)
STIHL HP 2T 1L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STIHL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STIHL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STIHL HP 2T 1 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stihl - olej 2 tiempos Butelki o pojemności 1 litra 0781 319 8410 07813198 | 61 zł |
Olej 1,0l Stihl HP czerwony | 64 zł |
STIHL HP 1L - czerwony oryginalny olej do kosiarki i piły do mieszanki | 50 zł |
Stihl Olej do silników dwusuwowych HP 1l | 73 zł |
07813198410 STIHL HP Olej mineralny do mieszanki paliwowej 1 litr 1:50 | 50 zł |
Olej STIHL do silników dwusuwowych 1L Oryginalny | 68 zł |
Modyfikacje STIHL HP 2T
Ceny na STIHL HP 2T |
---|---|---|---|---|
STIHL HP 2T 0.1 l | od 10 zł | 6 oferty | ||
STIHL HP 2T 1 l | od 50 zł | 7 oferty | ||
STIHL HP 2T 5 l | od 213 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →