Olej silnikowy STIHL HP 2T 0.1 l
STIHL HP 2T 0.1L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STIHL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STIHL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STIHL HP 2T 0.1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STIHL HP 100ml - czerwony oryginalny olej do kosiarki i piły do mieszanki | 11 zł |
Olej 0,1l Stihl HP czerwony | 13 zł |
Stihl Olej do mieszanki HP 100ml 07813198401B | 18 zł |
07813198401 STIHL HP Olej mineralny do mieszanki paliwowej 100ml 1:50 | 10 zł |
Olej STIHL do silników dwusuwowych 100ml Oryginalny | 12 zł |
Modyfikacje STIHL HP 2T
Ceny na STIHL HP 2T |
---|---|---|---|---|
STIHL HP 2T 0.1 l | od 10 zł | 6 oferty | ||
STIHL HP 2T 1 l | od 50 zł | 7 oferty | ||
STIHL HP 2T 5 l | od 213 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →