Piła łańcuchowa Black&Decker GK1000
Zdjęcia 4 |
Black&Decker GK1000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker GK1000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black&Decker Black+decker pilarka łańcuchowa alligator 550w 15cm | 476 zł |
Piła łańcuchowa Black&Decker GK1000 550 W 10 cm | 409 zł |
Pilarka łańcuchowa BLACK&DECKER Alligator™ BDGK1000, 550 W | 424 zł |
Piła łańcuchowa Black-Decker GK1000, elektryczna | 428 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →