Piła tarczowa Black&Decker CS1250L
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Black&Decker CS1250L bez walizka (torba)walizka (torba) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker CS1250L
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLACK & DECKER Pilarka tarczowa CS1250LA - 1250 W CS1250LA-QS | 515 zł |
Pilarka tarczowa BLACK & DECKER CS1250LA | 370 zł |
Black&Decker Black+decker pilarka tarczowa 190mm 1250w cs1250l | 365 zł |
Black & Decker Circular Saw With Laser Guide 230 V Cs1250l-qs Wielokolorow | 354 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Black&Decker CS1250L
Ceny na Black&Decker CS1250L |
---|---|---|---|---|
Black&Decker CS1250L | od 311 zł | 14 oferty | ||
Black&Decker CS1250LK | od 363 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →