Sekator Fiskars Plus P751 (1057172)
Zdjęcia 3 |
Fiskars Plus P751 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Plus P751
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sekator nożycowy 1057172 | 117 zł |
Fiskars Plus Powerlever Bypass P751 Ø 24 Mm Pruner Wielokolorowy 1057172 | 137 zł |
Sekator Fiskars P751 kowadełkowy | 117 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →