Sekator Fiskars Plus P531 (1057168)
Fiskars Plus P531 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Plus P531
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sekator nożycowy 1057168 | 89 zł |
Fiskars Plus Bypass P531 Ø 24 Mm Pruner Wielokolorowy 1057168 | 120 zł |
Sekator aluminiowy Fiskars P531 | 85 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →