Wózek Makita MakPac Trolley (TR00000001)
Zdjęcia 7 |
Makita MakPac Trolley |
|
Pasuje do pudełek Makita 821550-0, 821551-8, 821552-6, 821549-5
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita MakPac Trolley
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Tr0000001 Makpac Walizka na Kółkach TR00000001 | 459 zł |
Wózek transportowy do systemu MAKPAC TR00000001 Makita | 449 zł |
Makita Makita Makpac wózek do systemu | 623 zł |
Makita Wózek transportowy do systemu walizek Makpac (TR00000001) | 478 zł |
Wózek do systemu pakpac MAKITA, 1130 mm | 470 zł |
Wózek transportowy do systemu MakPac maks. obciążenie 25 kg Makita | 489 zł |
Wózek transportowy do systemu MAKPAC TR00000001 Makita | 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →