Okrzesywarka Worx WG252E.9
Zdjęcia 13 |
Worx WG252E.9 akum. 1 szt.akum. brak |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Worx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Worx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Worx WG252E.9
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WORX WG252E9 Akumulatorowe Teleskopowe Nożyce do Żywopłotu Szerokość Cięci | 392 zł |
Nożyce akumulatorowe na wysięgniku Worx WG252E.9 | 429 zł |
Worx Nożyce akumulatorowe WG252E.9 45 cm | 429 zł |
WORX, nożyce do żywopłotu 20v, 45cm, wysięgnik 2,8m, bez aku i ład | 429 zł |
Modyfikacje Worx WG252E.9
Ceny na Worx WG252E.9 |
---|---|---|---|---|
Worx WG252E | od 820 zł | 1 oferta | ||
Worx WG252E.9 | od 392 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →