Wkrętarka Einhell Home TH-DY 500 E (4259905)
Zdjęcia 4 |
Einhell Home TH-DY 500 E |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Home TH-DY 500 E
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Th-Dy 500 E Wkrętarka do Gipsu Czerwony 4259905 | 181 zł |
Wkrętak sieciowy EINHELL TH-DY 500 E 4259905 | 230 zł |
Einhell Wkrętarka TH-DY 500 E 500 W | 211 zł |
Wkrętarka sieciowa EINHELL th-dy 500 e 4259905 | 301 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →