Wiertarko-wkrętarka Einhell Expert TE-CD 18/40 Li-Solo (4513925)
Zdjęcia 7 |
Einhell Expert TE-CD 18/40 Li-Solo akum. 1 szt. 2.5 Ah akum. brak |
|
Domowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa do obróbki drewna, metalu i tworzyw sztucznych. Model przeznaczony jest do wiercenia stosunkowo małych otworów, wkręcania i odkręcania różnych elementów złącznych. Narzędzie wyposażone jest w wytrzymałą dwubiegową skrzynię biegów oraz silnik o wysokim momencie obrotowym (do 40 Nm). 20-pozycyjna zapewnia wysoką dokładność wkręcania, z jedną dodatkową pozycją do wiercenia.
Einhell Expert TE-CD 18/40 Li-Solo posiada elektroniczny spust, który umożliwia regulację prędkości obrotowej silnika w zależności od siły docisku. Narzędzie dostarczane jest bez akumulatora i ładowarki. Jest kompatybilny z akumulatorami platformy Einhell Power X-Change o napięciu roboczym 18 V, ale dodatkowe akumulatory należy dokupić osobno. Inne cechy modelu to wbudowany system oświetlenia LED miejsca pracy oraz metalowy klips ułatwiający przymocowanie wkrętaka do paska. Zmontowane narzędzie bezprzewodowe waży około 1,07 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Kup Einhell Expert TE-CD 18/40 Li-Solo
Wszystkie ceny 9 →Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18/40 Li-Solo | 190 zł |
Wiertarko-wkrętarka TE-CD 18/40 Li Solo PXC Einhell | 219 zł |
Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18/40 Li-Solo | 190 zł |
Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18/40 Li Solo 4513925 | 220 zł |
Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18/40 Li-Solo TE-CD 18-40 | 190 zł |
Modyfikacje Einhell Expert TE-CD 18/40 Li-Solo
Ceny na Einhell Expert TE-CD 18/40 Li-Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell TE-CD 18/40 Li (2.5 Ah ZS) | od 249 zł | 4 oferty | ||
Einhell Expert TE-CD 18/40 Li-Solo | od 190 zł | 9 oferty |