Wiertarko-wkrętarka Einhell TE-CD 18/40 Li (2.5 Ah ZS) (4600000)
Zdjęcia 8 |
Einhell TE-CD 18/40 Li (2.5 Ah ZS) akum. 1 szt. 2.5 Ah akum. brak |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell TE-CD 18/40 Li (2.5 Ah ZS)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18/40 Li 4600000 | 300 zł |
Wiertarko-wkrętarka TE-CD 18/40 Li (2,5Ah ZS) Einhell | 249 zł |
Modyfikacje Einhell TE-CD 18/40 Li (2.5 Ah ZS)
Ceny na Einhell TE-CD 18/40 Li (2.5 Ah ZS) |
---|---|---|---|---|
Einhell TE-CD 18/40 Li (2.5 Ah ZS) | od 249 zł | 4 oferty | ||
Einhell Expert TE-CD 18/40 Li-Solo | od 190 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →