Kompresor Einhell TE-AC 36/6/8 Li OF Set - Solo 6 l akumulator (4020450)
Zdjęcia 8 |
Einhell TE-AC 36/6/8 Li OF Set - Solo |
|
Zestaw zawiera wąż o długości 2,5 m, pistolet natryskowy i 8 adapterów. Zasilany dwoma bateriami (18 V)
Akumulator i ładowarka nie wchodzą w skład zestawu, sprzedawane oddzielnie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell TE-AC 36/6/8 Li OF Set - Solo 6 l akumulator
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Cordless Air Compressor TE-AC 36/6/8 Li OF Set-Solo | 884 zł |
Kompresor akumulatorowy EINHELL TE-AC 36/6/8 Li OF Set-Solo | 870 zł |
Kompresor akumulatorowy EINHELL TE-AC 36/6/8 Li OF Set-Solo 4020450 | 870 zł |
Kompresor Akumulatorowy Te-Ac 36/6/8 Li Of Set-Solo 4020450 | 947 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →