Компресор Einhell TC-AC 190/24/8 24 л (4007325)
Einhell TC-AC 190/24/8 24 л50 л |
|
Півторакіловатний компресор з ресивером на 24 літри. Як і інша техніка марки Einhell, позиціонується виробником як обладнання для домашньої майстерні, за допомогою якого слід вирішувати прості завдання. Робочого тиску в 8 бар вистачає, щоб підкачувати колеса авто або живити стисненим повітрям не надто «ненажерливі» побутові пневмоінструменти. Продуктивність компресора Einhell TC-AC 190/24/8 (тобто вихід стисненого повітря в пневмошлангу, що веде до споживачів) залежить від вихідного тиску, відрегульованого за допомогою редуктора. Наприклад, при 7 барах можна розраховувати на ефективну продуктивність 55 л/хв, а при 4 барах - 75 л/хв. Необхідно врахувати цю особливість при покупці компресора Einhell, враховуючи характеристики вашого пневмоінструменту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell TC-AC 190/24/8 24 л
Усі ціни 11 →Einhell Tc-Ac 190/24/8 Sprężarka Powietrza Wielokolorowy 24 l 4007325 | 510 zł |
Einhell Air Compressor TC-AC 190/24/8 | 559 zł |
Sprężarka Einhell TC-AC 190/24/8 8bar 24L (4007325) | 617 zł |
Einhell Tc-ac 190/24/8 Compressor Czerwony,Czarny One Size / EU Plug 40073 | 675 zł |
Einhell, Kompresor Olejowy TC-AC 190/24/8 4007325 | 874 zł |
Модификації Einhell TC-AC 190/24/8
Ціни на Einhell TC-AC 190/24/8 |
---|---|---|---|---|
Einhell TC-AC 190/24/8 24 л | від 510 zł | 12 пропозицій | ||
Einhell TC-AC 190/50/8 50 л | від 899 zł | 5 пропозицій |