Компресор Metabo BASIC 250-24 W OF 24 л (601532000)
Фото 4 |
Metabo BASIC 250-24 W OF 24 л50 л |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo BASIC 250-24 W OF 24 л
Basic 250-24 W OF 601532000 Compresor Basic 250-24 W OF | 816 zł |
Metabo Basic 250-24l 2hp Air Compressor Posrebrzany 601532000 | 859 zł |
Sprężarka bezolejowa METABO BASIC 250-24 W OF, 1,5 KW, 24 l 601532000 | 738 zł |
Metabo Kompresor Bezolejowy 24L Basic 250-24 W Of ME 601532000 40074302444 | 784 zł |
Подача чистого повітря
Metabo Basic 250-24 W OF – це безмасляний компресор побутового застосування. Така конструкція агрегату дозволяє працювати навіть на похилій поверхні (йому не потрібно ідеально горизонтальне положення, як для олійних). Дана модель подає чисте повітря без будь-яких домішок, що дуже необхідно в роботі стоматологічної установки, або при виробництві деяких продуктів харчування і фармацевтиці. Однак відсутність масла позначається на швидкому зносі деталей.
Конструктивні особливості
Зліва на корпусі розташований запобіжний клапан, який можна відкрити примусово і знизити надмірний тиск у ресивері у разі неспрацьовування автоматики. Регулятор тиску дасть змогу виставити кількість атмосфер, яке вам потрібно на виході для роботи пневмоінструменту. Видає компресор до 8 бар, чого цілком вистачить для підключення фарбопульта, продувочного або піскоструминного пістолета. Знизу розташований кран, який дозволяє одночасно стравлювати повітря і зливати воду з бака.
Зручна транспортування
Компресор компанії Metabo має великі прогумовані колеса і передню рукоятку, розташовану під кутом, які дають змогу зручно та швидко перекочувати пристрій в потрібне місце. До речі його вага складає всього 24 кг. Ресивер розрахований на 24 літри – це невеликий об'єм, і при тривалій роботі він буде часто вмикатися/вимикатися (для дозакачки повітря). Продуктивність 220 л/хв цілком вистачить для більшості побутових пневматичних інструментів, за винятком відбійних молотків та ударних гайковертів.
- Модель BASIC 250/24 W OF — об'єм ресивера 24 л
- Модель BASIC 250/50 W OF — об'єм ресивера 50 л
Модификації Metabo BASIC 250-24 W OF
Ціни на Metabo BASIC 250-24 W OF |
---|---|---|---|---|
Metabo BASIC 250-24 W OF 24 л | від 738 zł | 4 пропозиції | ||
Metabo BASIC 250-50 W OF 50 л | від 935 zł | 5 пропозицій |